"سپنج" یک استودیوی برندسازی است که خدمات مشاوره در زمینه برندینگ ارائه می‌کند.

خدمات ما شامل تدوین استراتژی ، بخش بندی بازار و هدف گذاری، تدوین پیام تبلیغات و طراحی المان‌های برند بر اساس استراتژی تعیین شده شامل طراحی گرافیک،طراحی محصول، بسته بندی،ساخت فیلم و تیزر، طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و...برای شرکت‌ها می‌باشد.
ما با ارائه ایده‌های الهام بخش، خلاقانه وقابل اجرا به مشـتریان خود کمـک می‌کنیم تا همواره در بازار رقابـت چند گام جلوتر از دیگران حرکت کنند.

فلسفه‌ی کاری ما این است که جهان کارگاه خلاقیت ما است و ما هنر را با علم تبلیغات مدرن به هم آمیخته‌ایم تا کسب و کار مشتریانمان را بهبود بخشیم.

ما عاشق نوآوری هستیم و استفاده از رسانه های نوین ِدارای ضریب نفوذ بالا را در گسترش کسب و کار مشتریان خود در نظر می‌گیریم.

از مزیت های همکاری با ما خلاقیت و نوآوری، خدمات یکپارچه و همچنین صرفه جویی در هزینه های دراز مدت برای مشتریان می باشد.

 

ریشه کلمه سپنج وهدف از انتخاب آن:
کلمه سپنج از شاهنامه فردوسی وام گرفته شده است و در لغت به معنی«هستی» و "مهمان" وهمچنین به معنی «آلاچیق»، محلی برای استراحت زودگذر می باشد.

درباره نشان تجاری این مجموعه نیز بخشی از «ماندالا» دوران سامانی در معماری بخارا، بعنوان نشان گروه سپنج استفاده شده است (ماندالاها دایره‌هایی نمادین برای تمرکز بر خویشتن و جستجو در درون انسان هستند و در ادیان مختلف تعابیر مشترکی دارند و تعبیری از وحدانیت و چرخش حول نیروی واحد را در خود داشته است)

گروه سپنج طرح «لابیرنت» و دهلیز مارپیچ این نماد را بعنوان نشان تجاری و بمنظور نشان دادن اِلمانی برای ارایه «راهکارهای حل مسئله» به منظور خروج از بحران و رسیدن به روشنایی، استفاده کرده است.